7gru2018

cały rok czekałem.
Byłem bardzo, bardzo grzeczny,
bardzo się starałem”

7 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci od kilku dni z niecierpliwością czekały na tego niezwykłego gościa. Przygotowały dla Mikołaja niespodzianki- piosenki, wiersze, oraz własnoręcznie wykonane upominki. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Radości nie było końca. Mikołaj chętnie zostałby dłużej w naszym przedszkolu, lecz na Jego odwiedziny czekały przecież inne dzieci. Żegnając niezwykłego gościa dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i zaprosiły do odwiedzenia naszego przedszkola za rok.
Do widzenia Mikołaju!

Opracowała: K. Mikołajczyk

7gru2018

„Szlachetna Paczka” łączy Wszystkich, o czym przekonaliśmy się 7 grudnia podczas „Finału Szlachetnej Paczki” w naszym przedszkolu. Jesteśmy wzruszeni Państwa hojnością oraz zaangażowaniem i z wielką radością informujemy, iż w tegorocznym finale udało się zebrać aż 17 wypełnionych po brzegi kartonów. Tym samym pobiliśmy zeszłoroczny wynik zebranych 12 kartonów. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania „Wspólnego Daru Serca”; dziękujemy zwłaszcza Rodzicom, gdyż dzięki Państwu „Szlachetna Paczka” istnieje, pani dyrektor Joannie Przybylak za wsparcie całego przedsięwzięcia, wychowawczyniom grup za zorganizowanie kącików dla „Szlachetnej Paczki” oraz pani Angelice Jabłońskiej, koordynującej działania akcji na terenie przedszkola. Serdecznie dziękujemy pani Joannie Jędrzejczyk wolontariuszce „Szlachetnej Paczki” i Panu Jakubowi Kmieciakowi za poświęcony czas i pomoc w dostarczeniu paczki rodzinie.

Opracowała: A. Jabłońska