21lis2019

Serdecznie zapraszamy Rodziców wszystkich grup na zebranie,
które odbędzie się
25.11.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 16.00.

W ramach zebrania odbędzie się spotkanie z panią Dietetyk oraz zebrania grupowe.

Jednocześnie informujemy, iż z uwagi na zebranie z Rodzicami zajęcia taneczne „zumba” w dniu 25.11 (poniedziałek) nie odbędą się. Zostaną odpracowane 29.11 ( piątek).

ZAPRASZAMY!!!!

21lis2019

21 listopada dzieci z grupy „Misie” rozmawiały o jesiennej pogodzie. Z wielkim zainteresowanie wysłuchały opowiadania o przygodzie w sklepie z parasolami. Następnie nazywały kolory i klasyfikowały parasole według jednej cechy. Po takim wstępie przyszedł czas na chwilę szaleństwa przy piosence „Deszczowa Pogoda”. Na zakończenie zajęć dzieci malowały parasole przy pomocy pędzelków, a następnie stemplowały chmurkę wykorzystując do tego niebieską farbę oraz watę. Od teraz naszym najmłodszym przedszkolakom deszczowa pogoda będzie kojarzyć się z kolorowymi parasolami.

Opracowała: D. Antczak