12sty2020

12 stycznia nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do wspólnego grania podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pod hasłem „Wiatr w żagle” zbieraliśmy pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Przedszkolaki z wszystkich grup zaprezentowały przybyłej publiczności swoje umiejętności wokalne oraz taneczne, za które nagrodzone zostały wielkimi brawami. Tradycyjnie, na przedszkolnym stoisku każdy mógł skosztować ciast, ciasteczek i pączków przygotowanych przez niezastąpionych rodziców, a także napić się pysznej kawy serwowanej przez rodziców Liliany z grupy „Żabki”. Wspólnym wysiłkiem i zaangażowaniem, do przedszkolnej puszki WOŚP udało się zebrać aż 2960,96 zł !!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, hojne serca oraz naszym niezawodnym Rodzicom, którzy zawsze wspomagają nasze przedszkolne stoisko swoimi pysznymi wypiekami. Dziękujemy również państwu Paulinie i Dariuszowi Podstawskim za ogromne zaangażowanie i wsparcie. Dzięki takim akcjom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, gdyż niewielkie rzeczy mogą dla kogoś znaczyć bardzo wiele.

Opracowała: K. Mikołajczyk