18maj2020

W związku z trwającymi przygotowaniami do uruchomienia naszego przedszkola, które może nastąpić 25 maja 2020 r., proszę zainteresowanych rodziców/ opiekunów prawnych o pobranie ze strony internetowej lub sekretariatu przedszkola dokumentu „ ZGŁOSZENIE POWROTU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA”.
Druk należy wypełnić, podpisać i dostarczyć do przedszkola lub przesłać za pośrednictwem poczty e-mail na adres przedszkole_piatek@op.pl w formie skanu do dnia 20 maja do godz. 15.00.

Jednocześnie informuję, iż z pobytu w przedszkolu mogą skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.
Pierwszeństwo w przyjęciu uzyskają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Uwzględniając obowiązujące wymagania i wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego oraz warunki lokalowe jakimi dysponuje nasze przedszkole ( m.in. brak łazienek przy salach zajęć) liczba miejsc będzie znacznie ograniczona!!!

Dla dzieci pozostających w domu kontynuowana będzie nauka na odległość w dotychczasowej formie.

O dalszych decyzjach związanych z uruchomieniem przedszkola będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach.

Dyrektor przedszkola
Joanna Przybylak

Wytyczne_GIS_i_MZ

Wytyczne-GIS-żłobki-przedszkola-Pierwsza-aktualizacja

Dla Rodzica

Zgłoszenie-do-przedszkola maj 2020

18maj2020

18 maja 1920 roku na świat przyszedł Karol Wojtyła. Nikt wtedy nie przypuszczał, że za niespełna 60 lat zostanie on pierwszym Papieżem polskiego pochodzenia. Dziś, w setną rocznicę urodzin Naszego Patrona z dumą publikujemy galerię prac dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku poświęconą uczczeniu setnej rocznicy urodzin Papieża. Każda z rodzin tworząc pracę plastyczną dała cząstkę siebie oddając tym samym hołd Wielkiemu Polakowi. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w projekt „Laurka dla Jana Pawła II”. Cieszymy się, że obecna sytuacja nie przeszkodziła nam w świętowaniu setnych urodzin Naszego Patrona. Ufamy, że św. Jan Paweł II uśmiecha się teraz do nas wszystkich dziękując za każdą wykonaną pracę.

„Jestem radosny, wy też bądźcie!” św. Jan Paweł II – zgodnie z sentencją naszego patrona dzielmy się uśmiechem i radością każdego dnia!

Opracowała: D. Antczak