Akcja „Szlachetna Paczka”

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.
Jan Paweł II

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do udziału w „Akcji Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W tym roku nasze przedszkole obejmie pomocą rodzinę z naszej gminy, w której dzielna mama ponosi trud wychowania chorego dziecka. Każdy z Państwa może zostać Świętym Mikołajem i w miarę swoich możliwości wesprzeć akcję. Wychowawczynie grup przedszkolnych zaoferowały pomoc w zbieraniu darów. W tym roku poprosimy zwłaszcza o środki pielęgnacyjne i kosmetyki tj.:
– Pieluchy Dada rozmiar 6,
– Chusteczki Hipoalergiczne Dada,
– Szampon dla niemowląt, płyn do kąpieli, oliwka, krem pielęgnacyjny firmy Bambino;
– Proszek do prania i płyn do płukania firmy- Lovela.
A także; książeczki i zabawki edukacyjne dla chłopca w wieku 3- 4 lat,
– artykuły spożywcze, chemiczne.
Produkty te mają długą datę ważności dzięki temu zabezpieczą potrzeby rodziny na długi czas. Akcja trwać będzie do 28.11.2019 r, kiedy to dary zostaną przekazane rodzinie. Zapraszamy wszystkich do udziału w „Szlachetnej paczce”.

Opracowała: A. Jabłońska