Harmonogram

Harmonogram imprez i uroczystości w przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020

Planowany termin Tytuł Grupa
Wrzesień

Udział w gminnej uroczystości z okazji rocznicy „Bitwy nad Bzurą”
Dzień Przedszkolaka

Wszystkie grupy
Wszystkie grupy
Październik

Spotkanie z policjantem
Odwiedzanie miejsc pamięci narodowej

Wszystkie grupy
Wszystkie grupy
Listopad

Pasowanie na przedszkolaka
Święto Pluszowego Misia
Przegląd taneczny Cztery Pory Roku

Grupa II Misie

Grupa III Słoneczka
Wszystkie grupy

Wszystkie Grupy

Grudzień

Mikołajki
Jasełka

Wszystkie grupy
Grupa V „Ekoludki” oraz VI „Żabki”

Styczeń

Udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Dzień Babci i Dziadka

Wszystkie grupy
Wszystkie grupy

Luty

Bal karnawałowy

Wszystkie grupy
Marzec XVII Międzyprzedszkolny Festiwal Teatralny

Grupa V „Ekoludki”
oraz VI „Żabki”

Kwiecień

Rozśpiewane ekoprzedszkolaki” – festiwal piosenki ekologicznej w Głownie

Grupa V „Ekoludki”
Maj

Święto Patrona
Rajd „Zlot do środka Polski” 

Wszystkie grupy
Starsze grupy

Czerwiec

Konkurs muzyczny „Playback show”  w Popowie Głowieńskim
Wycieczka z rodzicami
Festiwal Piosenki Letniej w Górze św. Małgorzaty
Przedszkolny You can dance w Łęczycy
U
roczystość zakończenia roku szkolnego w grupach starszych
Uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupach młodszych

Grupa IV „Pszczółki”

Wszystkie grupy

Grupa I Smerfy

Grupa III Słoneczka
Grupa VI „Żabki”
Grupa V „Ekoludki” oraz VI „Żabki”

Grupy młodsze

Lipiec

Dni otwarte w przedszkolu

 

Kalendarz audycji muzycznych 2019/2020 – łódzka grupa „Atelier”

Październik

„Małe i duże z muzyką podróże”

Listopad „Hej zagrajcie siarczyście! Opowieść o Stanisławie Moniuszce”
Grudzień

 „Rozgrzewające melodie z całego świata”

Styczeń

„Garść dźwięków, szczypta ciszy czyli rytm”

Luty

„Afro-kubańskie brzmienia”

Marzec „O smutnym molu i wesołym durze”
Kwiecień

„Łowickie wesele- obrzędy i zwyczaje”

Maj

„Pod dachami Paryża”

Czerwiec „Tańczę więc jestem”

Teatrzyki w roku szkolnym 2019/2020:

10.10.2019r. „Łakocie dla Jasia i Małgosi” godz. 9.00  Teatr Krak Art

18.11.2019r. „Podwodny świat” godz. 9.00 Teatr Duet

12.12.2019r. „Świąteczne marzenia” godz. 10.45  Studio artystyczne Arlekin

19.02.2020r. „Pinokio”  godz. 9.00   Teatr Krak Art

03.03.2020r. „Jak Felek uzależnienia przezwycieżył” godz. 9.30   Teatr Magik

20.04.2020r. „Regsio” godz. 9.00    Teatr Duet

21.05.2020r. „Calineczka”  godz. 9.00    Teatr Krak Art