14. Dzień Nowalijki w Piątku

Dzień Nowalijek był okazją dla naszych przedszkolaków do zaprezentowania się wspaniałej Piątkowskiej publiczności. Dzieci z grupy „Smerfy”, „Skrzaty”, „Sprytne liski”, „Wesołe żabki” oraz „Tygryski” na prawdziwej scenie zatańczyły piękne tańce, a na zakończenie zaśpiewały wspólnie piosenkę pt. „Sałatka jarzynowa”, która zachęcała do spożywania warzyw. Zgromadzona widownia nagrodziła dzieci gromkimi brawami. W nagrodę za wspaniały występ na przedszkolaków czekały przygotowane przez organizatorów pyszne lody. Po chwili odpoczynku dzieci mogły skorzystać z dmuchanego placu zabaw ze zjeżdżalniami oraz trampoliną. Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.