14maj2021

Nasze przedszkole, podobnie jak w latach ubiegłych wzięło udział w XXI edycji ogólnopolskiej akcji „Góry Grosza”, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji „Góra Grosza” było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka. Tegoroczna akcja po raz kolejny potwierdziła, że zawsze można liczyć na Państwa bezinteresowną pomoc. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 643,02 zł.
Poniżej przedstawiamy wyniki każdej grupy:
grupa I „Zajączki”: 171,50 zł
grupa II „Misie”: 44,98 zł
grupa III „Wesołe Żabki”: 97,14 zł
grupa IV „Jeżyki”: 110,81 zł
grupa V „Skrzaty”: 63,87 zł
grupa VI „Sowy”: 154,72 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętne na los potrzebujących.

Opracowała: K. Mikołajczyk