Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to święto wszystkich tych,którzy chcą pomagać innym. Każdy z nas może zaangażować się w tworzenie finału WOŚP, tak, by był on piękniejszy, bardziej kolorowy i radosny, a także zakończył się sukcesem- przede wszystkim dla tych,którzy korzystają z zakupionego sprzętu. Nasze przedszkole jak co roku przyłącza się do tego jakże szlachetnego zadania. W tym roku gramy pod hasłem „żyj zdrowo w zdrowym świecie”, walcz z sepsą. Zbiórka w naszym przedszkolu zaczyna się już w czwartek i piątek i polegać będzie na rozprowadzaniu „orkiestrowych serduszek”. Natomiast wszyscy spotkamy się po zimowych feriach w niedzielę 29 stycznia 2023 roku na Wielkim 31 Finale WOŚP.
Kochani, zagrajmy po raz kolejny z orkiestrą, pokażmy, że mamy WIELKIE SERCA!!!!

Koordynatorki: A. Błaszczyk, I. Tomasiewicz-Matusiak