Akcja Gaszyn Challenge

W dniu 24 czerwca 2020 r. nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji Gaszyn Challenge, polegającej na wykonaniu ćwiczeń (10 pompek/przysiadów) i wpłacie zadeklarowanej przez uczestników akcji kwoty pieniędzy z przeznaczeniem na leczenie chorych dzieci. Do udziału w Gaszyn Challenge nominowani zostaliśmy przez OSP Janków. Na nominację ochoczo odpowiedzieli pracownicy przedszkola. Wzorowo wykonali zadanie i konto małej Natalki, chorej na SMA potrzebującej bardzo kosztownego leczenia zasilili kwotą 550 zł. Dziękujemy za nominację i do kontynuowania akcji Gaszyn Challenge nominujemy: Gminne Przedszkole w Górze Św. Małgorzaty, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Piątku oraz Hurtownię Patrimex w Piątku.