Akcja zbierania plastikowych nakrętek

Nasze przedszkole angażuje się w różne akcje charytatywne. Jedną z nich jest akcja zbierania plastikowych nakrętek, którą organizuje Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stemplewie. W tym roku pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone zostaną na zakup łóżka wodnego „Hydro Jet” oraz wirówki kończyn górnych dla dzieci z SOSW w Stemplewie. Przedszkolaki wraz z rodzicami ochoczo i wielkim zaangażowaniem włączyły się do akcji, dzięki czemu udało się zebrać i przekazać do Ośrodka w Stemplewie kilkanaście worków plastikowych nakrętek. Mała, niepozorna nakrętka także może się przydać. Dzięki takiej akcji dzieci uczą się, że wystarczą dobre chęci i wielkie serce aby nieść pomoc chorym dzieciom. Dziękujemy za dotychczas zebrane nakrętki i zachęcamy do dalszego wspierania akcji wszystkich, którym los niepełnosprawnych dzieci nie jest obojętny.

Opracowała: K. Mikołajczyk

Skip to content