Bal Karnawałowy

13 lutego odbył się w naszym przedszkolu długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych spotkać można było wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Lorda Vadera, Szturmowca, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Ale przebrały się nie tylko dzieci, również panie wykazały się inwencją i pojawiły się różnych, ciekawych strojach. W tym dniu jadalnia zamieniła się w salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób, serpentyn oraz balonów. To w niej zebrały się wszystkie dzieci wraz z nauczycielkami. Wystrój sali wprowadził uczestników balu w radosny nastrój, zachęcał do wesołej zabawy. Bal poprowadzili rodzice Franka z gr. Smerfy- państwo Marzena i Michał Grzelakowie. Dzieci tańczyły w rytm największych przebojów. Skoczne tańce, barwne korowody sprawiły dzieciom wiele radości. W przerwie dzieci mogły skosztować pysznych pączków i napić soku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a rodzicom Franka za wspaniałą muzykę. Kolejny bal karnawałowy już za rok.