Dzień kobiet w naszym przedszkolu

Każdego roku, 8 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. W tym dniu szczególnie podkreślane jest znaczenie oraz wartość kobiet w życiu codziennym. Także w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. W każdej grupie przedszkolnej uroczyście obchodzono Dzień Kobiet. Chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom, nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów, ufundowanych przez rodziców poszczególnych grup. Z dziewczęcych twarzy uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli bardzo uczynni i pomocni. Wszystkie dziewczynki – małe i duże dziękują naszym chłopcom za piękne życzenia.