I Międzyprzedszkolny Przegląd Angielskich Rymowanek pod hasłem „Happy Rhymes”

Po raz pierwszy nasze przedszkole uczestniczyło w I Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Angielskich Rymowanek pod hasłem „Happy Rhymes” organizowanym przez Przedszkole nr 4 w Łęczycy. Głównym celem spotkania było motywowanie dzieci do nauki języka angielskiego oraz doskonalenie poprawności wymowy w tym języku. Uczestnicy przeglądu zaprezentowali po jednym krótkim utworze anglojęzycznym wzbogacając swoją wypowiedź elementem ruchu, rekwizytem bądź gestem scenicznym. Nasze przedszkole reprezentował Bartłomiej Zelba oraz Lena Baranowska z grupy starszaków. Dzieci wspólnie z panią przygotowały rymowanki pt. „One, two, three” oraz „The shapes”. Za piękną recytację otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Na zakończenie wszyscy uczestnicy konkursu obejrzeli przedstawienie w wykonaniu kolegów z przedszkola w Łęczycy na temat czterech pór roku, oczywiście w języku angielskim. Dziękujemy za zaproszenie i miłą wspólną zabawę.

Skip to content