I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Zapraszamy do udziału w akcji „Szlachetna paczka”

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym wyjątkowym czasie nie zapomnijmy o osobach potrzebujących, którzy mają mniej niż my. Tak niewiele trzeba, by ten szczególny czas był magiczny także dla tych, których los nie oszczędził od przykrych zdarzeń. Tak to „Ty” możesz podarować im uśmiech i nadzieję na lepsze jutro… Jak? Wystarczy podczas codziennych zakupów wybrać jeden z niżej wymienionych artykułów:
– Artykuły spożywcze, chemiczne
– Książeczki i zabawki edukacyjne dla chłopca w wieku 3- 4 lat
– Pieluchy Dada rozmiar 6
– Chusteczki Hipoalergiczne Dada
– Szampon dla niemowląt, płyn do kąpieli, oliwka, krem pielęgnacyjny firmy Bambino
– Proszek do prania i płyn do płukania firmy- Lovela
I już… gotowe… jesteś „Świętym Mikołajem”. Kochani, nasza „przedszkolna rodzina” ma ogromną siłę, bo potrafi zjednoczyć się i wspólnie zmienić „Nasz najbliższy Świat”. Wspólną Paczkę tworzymy do 28.11.2019 r. Zapraszamy.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content