II Finał Szlachetnej Paczki w naszym przedszkolu

„Szlachetna paczka” to projekt pomocy rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. Nie pozostając obojętni wobec tak szczytnego celu przedszkolaki wraz z rodzicami ochoczo przystąpili do zbiórki żywności, artykułów chemicznych oraz drobnych upominków. Nasza „przedszkolna rodzina” połączyła siły, okazując szczodrość i życzliwość. Zebrana żywność oraz chemia, pomoże rodzinie z naszej gminy, przygotować się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 08 grudnia podczas „Finału Szlachetnej Paczki”, zebrane artykuły zostały przekazane rodzinie. Dziękujemy wszystkim którzy, przyczynili się do przygotowania „Pięknego Daru Serca”, Pani Dyrektor Joannie Przybylak za wsparcie podczas akcji oraz Paniom nauczycielkom za współpracę.