Spotkanie z policjantami

W ramach realizacji tematyki bezpieczeństwa w dniu 26 października w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami. Naszymi gośćmi byli panowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy – Rewir Dzielnicowych w Piątku: asp. Damian Dudkiewicz, mł. asp. Przemysław Woźniak i st. sierż. Kamil Mikołajczyk. Dzieci serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały pogadanki na temat „Przedszkolak bezpieczny na drodze”. Oprócz zasad bezpiecznego poruszania się po drodze policjanci zwracali uwagę na zachowanie ostrożności wobec obcych osób, a także znajomość numerów alarmowych. Ciekawość dzieci wzbudziła jak zwykle prezentacja policyjnego munduru i niezbędnego do codziennej pracy wyposażenia. Na zakończenie spotkania policjanci wręczyli dzieciom odblaskowe opaski oraz słodkie lizaki, a my serdecznie podziękowaliśmy za wszystkie dobre rady obiecując, że zawsze będziemy się do nich stosować.

Skip to content