Uroczyste otwarcie placu zabaw w Konarzewie

7 czerwca na zaproszenie pani Teresy Sokół- Prezes Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie nasze przedszkolaki wzięły udział w uroczystym otwarciu „Kubusiowego placu zabaw”. Powstał on w ramach programu Moja Mała Ojczyzna przy wsparciu finansowym Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J.K. Steczkowskiego. Po oficjalnym przecięciu wstęgi przedszkolaki ochoczo korzystały ze wszystkich urządzeń na placu zabaw oraz wzięły udział w wielu zabawach prowadzonych przez animatorki. Po zabawie na dzieci czekały pyszne kiełbaski z ogniska oraz pączki. Zmęczone, ale szczęśliwe dzieci wróciły do przedszkola. Jeszcze raz dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie za miłe przyjęcie oraz świetną zabawę.