Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już po raz 27 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak co roku przedszkolaki z naszego przedszkola swoimi występami uświetniły tę uroczystość. Na prawdziwej scenie zaprezentowały przybyłej publiczności swoje wokalne i taneczne umiejętności, za które nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. A na naszym przedszkolnym stoisku można było skosztować pysznych ciast, babeczek przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków. W tym roku do naszej przedszkolnej puszki udało się zebrać aż 1379,89 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca. I za rok znów się spotkamy, bo Orkiestra gra do końca świata i … jeden dzień dłużej, a my razem z nią!

Opracowała: K. Mikołajczyk