Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Mimo trudnego i wyjątkowego roku związanego z pandemią nasze przedszkole również przyłączyło się do 29 FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku zebrane środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Zbiórka w naszym przedszkolu trwała od 19.01 do 31.01 2021 roku i polegała na rozprowadzaniu „orkiestrowych serduszek”
Wspólnym wysiłkiem i zaangażowaniem , do przedszkolnej puszki WOŚP udało się zebrać 1 324,55 zł
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Dzieciom i Rodzicom oraz wszystkim darczyńcom za ogromne, hojne serca. Dzięki takim akcjom uświadamiamy najmłodszym, że okazywanie pomocy innym jest niezwykle istotne, gdyż niewielkie rzeczy mogą dla innych znaczyć bardzo wiele.

Koordynator WOŚP – Agnieszka Błaszczyk