Wręczenie dyplomów za udział w konkursie „Wesoły Bałwanek”

21 lutego nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i nagród w konkursie nt. „Wesoły Bałwanek”. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych tj. 3-4 latków oraz 5-6 latków. Bardzo cieszy liczny udział dzieci i ich rodziców w konkursie, czego dowodem jest zgłoszenie do konkursu aż 55 wyjątkowych prac. Wszystkie „Wesołe Bałwanki” były bardzo starannie i estetycznie wykonane, a różnorodność zastosowanych materiałów, technik oraz perfekcja montażu poszczególnych elementów budziła podziw. Dlatego też Jury miało nie lada „orzech do zgryzienia” i dopiero po długich debatach udało się wyłonić zwycięzców. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki i naklejki. Ponadto dzieci, które zajęły I-III miejsce w obu kategoriach wiekowych otrzymały piękne książki, które mamy nadzieję będą miłym wspomnieniem z tego wydarzenia. Dziękujemy Pani dyrektor Joannie Przybylak i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Justynie Knaś za wsparcie konkursu oraz wszystkim nauczycielkom za współpracę.

Skip to content