Wręczenie nagród i dyplomów za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Biuro Senatora RP Przemysława Błaszczyka nt. „Kartka Wielkanocna”

6 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Panią Dyrektor Joannę Przybylak, Panią Ewelinę Niciak-Kaftan i Panią Natalią Gawryszczak z Biura Senatora RP Przemysława Błaszczyka w ramach konkursu plastycznego pt:. „Kartka Wielkanocna”. Laureatami z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku zostali:
1. Szymon Białkowski
2. Michalina Romek
3. Klaudia Gamrowska
Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy i coś słodkiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze przedszkole oraz instytucje, z którymi współpracujemy.

Opracowała: A. Jabłońska

Skip to content