Wręczenie podziękowań za udział w konkursie plastycznym „Stop, tu się nie pali”

14 marca miało miejsce uroczyste wręczenie podziękowań i nagród za udział w konkursie plastycznym „Stop, tu się nie pali”. Organizatorem konkursu była Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęczycy propagująca program antytytoniowy pt. „Czyste powietrze wokół nas” kierowany do placówek oświatowych. Program realizowany był w grupie III „Skrzaty”. Do konkursu przystąpiło jedenaścioro dzieci, których prace wysłane zostały do Łęczycy. Wszystkie prace były ciekawe i kolorowe, wykonane różnymi technikami m.in.: wycinanki, pastele, rysunek węglem, collage. Wyróżnienie w konkursie, nagrodzone plecakiem, otrzymała Gabrysia Janczak. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy- podziękowania, drobne upominki i słodycze. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za aktywne włączenie się do konkursu.

Skip to content