Wycieczka do kina

25 października 2017 roku przedszkolaki z najstarszych grup „Tygryski” i „Wesołe żabki” , pod opieką swoich wychowawców i rodziców, wybrały się do Kina Górnik w Łęczycy, by obejrzeć animowany film pt. „Emotki”. Jak wiadomo wszyscy mamy emocje. Okazało się, że mają je także „emotikony”. Animowana komedia, którą z zainteresowaniem oglądały przedszkolaki, zabrała nas do sekretnego świata naszych telefonów komórkowych. Podczas projekcji na dzieci czekało mnóstwo emocji i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów. Film dzieciom tak się spodobał, że na zakończenie wszyscy wesoło zatańczyli do końcowej muzyki. Na pewno znajdziemy okazję, aby w najbliższym czasie ponownie odwiedzić kino w Łęczycy.