Wycieczka do Kutna

15 marca dzieci z gr. II „Biedronki” wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego „Niezabudka” do Kutna. Głównym celem wyjazdu było spotkanie integracyjne z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową pt. „Być RAZEM- twórczo działać, bawić się- kreatywnie, sensorycznie, polikolorowo”. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach sesnoplastycznych oraz w zajęciach integracyjnych w Sali Doświadczeń Świata. Poza tym zwiedziły różne pomieszczenia, m.in. salę do ćwiczeń. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało upominek w postaci pachnących mydełek. Dzieci szczęśliwe wróciły do przedszkola. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i atrakcje dla dzieci.

Opracowała: K. Mikołajczyk