Wyniki konkursu plastycznego „Bajkowy Eko Miś”

27 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Łęczycy odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu pt. „Bajkowy Eko Miś”. Miło nam poinformować, że w kategorii przedszkoli, spośród ponad 70 zgłoszonych prac zwycięską okazała się praca wykonana przez naszego przedszkolaka Gabrysia Matusiaka. Dzieci z Przedszkola w Piątku zostały również laureatami II i III miejsca oraz dwóch wyróżnień. Przedmiotem konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Łęczycy było wykonanie z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych bajkowej postaci misia. Pomysłów było wiele, były misie wykonane z opakowań papierowych, szklanych i plastikowych, gazet oraz materiałów naturalnych takich jak słoma, szyszki, drewno, ziarna zbóż. Pomysłowość wykonania, estetyka prac a przede wszystkim łatwość skojarzenia z bajką, z której pochodziły misie zadziwiła zarówno organizatorów jak i osoby uczestniczące w uroczystości wręczania nagród.
I miejsce – Gabriel Matusiak
II miejsce – Adam Banasiak
III miejsce – Marcel Heleniak
Wyróżnienia – Adrianna Kłębik, Wojciech Urbański
Serdecznie gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content