Zbieramy plastikowe nakrętki

Nasze przedszkole jest zaangażowane w akcję zbierania plastikowych nakrętek, którą organizuje Stowarzyszenie Mamy Wielkie Serca oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Juliana Tuwima w Stemplewie. W tym roku pieniądze ze sprzedaży nakrętek przeznaczone zostaną na zakup sprzętu rehabilitacyjnego – wanny do hydromasażu, wirówki do kończyn górnych. Przedszkolaki wraz z rodzicami oraz pracownicy przedszkola z zaangażowaniem włączyły się do akcji, dzięki czemu udało się już, a dopiero 2 i pół miesiąca trwa rok szkolny, zebrać i przekazać do Ośrodka w Stemplewie bardzo dużą ilość worków plastikowych nakrętek. Mała nakrętka, każdy rodzaj plastiku od napojów, od pasty do zębów, kremów, musztardy, keczupu może się przydać. Dzięki takiej akcji dzieci uczą się jak można pomagać innym, że wystarczą tylko dobre chęci i wielkie serce.
UWAGA ! Akcja trwa – zbieramy dalej !

Skip to content