Żegnamy przedszkole

„Tak nam przykro, że dziś jesteśmy tu ostatni raz,
bo tak miło upływał ten przedszkolny wspólny czas.
Więc żegnajcie kochani, w oku kręci nam się łza,
bo po tylu wspólnych latach, każdy wspomnień tyle ma…”

22 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupach 6-latków – Wesołe Żabki oraz Tygryski. W tej wyjątkowej uroczystości udział wzięli: pan Krzysztof Lisiecki-Wójt Gminy Piątek, pani Joanna Przybylak-Dyrektor Przedszkola, przedstawiciele Rady Rodziców oraz rodzice przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu dzieci. Rodzice nie kryli wzruszenia. Następnie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie oraz wokalne. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście docenili to wielkimi brawami. Po części artystycznej pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola oraz bezinteresowną pomoc i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie starszaki otrzymały dyplom ukończenia przedszkola, książkę z dedykacją oraz słodki upominek. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy więc im wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.